KONST / Litografier / Färglitografi 11525569
nr 1152 5569
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad och numrerad 258/500, motivet: 40x45
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:46:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)